DOBITNICI NAGRADA SAJAM 2015 Штампа

SPISAK DOBITNIKA NAGRADNE IGRE ASCS

(27.11.-29.11.2015., ORGANIZOVANA NA ŠTANDU ASCS NA SAJMU SPORTA)

Dobitnici glavnih nagrada:

1. Miloš Milić,

*VIKEND ZA DVOJE* na Zlatiboru, sa korišćenjem teretane,

(SC WAI TAI Zlatibor, u saradnji sa JP KSC ‘’Čajetina’’)

2. Dragana Bogdanović Veselinović,

*VIKEND ZA DVOJE* na Zlatiboru, sa korišćenjem bazena,

(Hotel ‘’Čigota’’ u saradnji sa JP KSC ‘’Čajetina’’)

Ostale nagrade:

1.Mirko Stamenović - VAUČER  za  MALI FUDBAL u maloj sali (2 termina, USC ‘’Voždovac)

2. Nebojša Marković - VAUČER  za  MALI FUDBAL u maloj sali (2 termina, USC ‘’Voždovac)

3. Goran Jovanović - VAUČER  za STONI TENIS, korišćenje 1 stola (10 termina, USC ‘’Voždovac)

4. Mirjana Cukanić - VAUČER, BAZEN I SAUNA (5 termina, Gradski centar za f.k. Stari DIF)

5. Dragana Škrbić - VAUČER, PILATES (5 termina, Gradski centar za f.k., Stari DIF)

6. Tatjana Eror - VAUČER, KARTE ZA BAZEN ( 10 termina, SC ‘’BANJICA’’)

7. Miodrag Milenković - VAUČER , KARTE ZA BAZEN (10 termina, SC ‘’BANJICA’’)

8. Danijela Matić - VAUČER , KARTE ZA BAZEN (10 termina, SC ‘’BANJICA’’)

9. Aleksandar Minić - VAUČER, KARTE ZA BAZEN (10 termina, SC ‘’BANJICA’’)

10. Slobodan Jovanović - VAUČER, KARTE ZA BAZEN ( 10 termina, SC ‘’BANJICA’’)

11. Milena Babić - VAUČER, HIDROFIT (vežbanje u bazenu, SROC ‘’VRAČAR’’)

12. Zoran Mihajlović - VAUČER, OBUKA PLIVANJA ZA DECU(mesečna karta,SROC‘’VRAČAR’’)

13. Aleksandar Sepi - VAUČER, HABA VABA-plivanje i mini vaterpolo za decu 5-10 godina, (mesečna karta, SROC   ‘’VRAČAR’’)

14. Ana Gavrilović - VAUČER, MESEČNA KARTA ZA BAZEN (SROC‘’VRAČAR’’)

15. Miloš Nikolić - VAUČER, MIKO KUNG FU, (mesečna karta, SROC‘’VRAČAR’’)

16. Majstorović Darko - VAUČER, MESEČNA KARTA ZA BAZEN, SC ‘’BOR’’

17. Biljana Gornjaković - VAUČER, TERETANA (mesečna karta, SC ‘’BOR’’)

18. Suzana Marinković - VAUČER, TENIS (mesečna karta za korišćenje terena u balonu, SC’’BOR’’)

19. Dragan Marinković - VAUČER, KUGLANA (mesečna karta, SC ‘’BOR’’)

20. Miljević Saša - VAUČER, STONI TENIS, (mesečna karta SC ‘’BOR’’)

21. Nikola Krstić - VAUČER, BAZEN I SAUNA (mesečna karta, SC ‘’ČAIR’’)

22. Stojić Ivan – VAUČER, BAZEN I SAUNA (mesečna karta, SC ‘’ČAIR’’)

23. Miloš Miletić – VAUČER, BAZEN I SAUNA (mesečna karta, SC ‘’ČAIR’’)

24. Milena Krstić -  VAUČER, BAZEN I SAUNA (mesečna karta, SC ‘’ČAIR’’)

25. Zoran Dimitrijević - VAUČER, BAZEN I SAUNA  (mesečna karta, SC ‘’ČAIR’’)